Gyulai Szakképzési Centrum

SZC logo
 • Intézményeink
 • Hírek
 • Galéria
 • Közérdekű adatok

Hírek


2022. máj. 18.


SZC

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  A Gyulai Szakképzési Centrumban 2016 óta hagyomány, hogy minden évben díjazzák azokat a tanulókat, akik az adott évben kiemelkedő eredményeket értek el nemzetközi, illetve országos tanulmányi, szakmai versenyeken, valamint elismerésben részesülnek az őket felkészítő oktatók is.

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  2022. május 18-án került sor az Elismerő Ünnepségre, amelyen 37 diák és 18 oktató kiemelkedő munkáját jutalmazta a GYSZC.

  Köszöntőjében Kovács Zsuzsanna főigazgató elmondta, hogy ezt a hagyományt minden évben folytatni kell, hiszen el kell ismerni azokat a diákokat, akik tehetségüket, felkészültségüket eredményesen bizonyítják a versenyeken, a felkészítő oktatóknak pedig megköszönte, hogy készek felkarolni a tehetséges diákokat.

  A diákok és tanárok eredményességét idén is sok-sok kiemelkedő országos helyezés bizonyította a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen vagy az Ágazati és Ágazaton belüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak országos döntőjében. Megmérettetésre kerültek és jelentős sikereket értek el tanulóink az asztalos, postai üzleti ügyintéző, fodrász, vendégtéri szaktechnikus, húsipari termékgyártó, szakács szakmáktól a gyors-és gépírásig. Emellett nagyszerű helyezések születtek az Illéssy Gasztro kupán, az országos illemtani csapatversenyen, az EMMI Integrált Jogvédelmi Szolgálatának országos versenyén valamint kiemelkedő eredményt értek el diákjaink a nemzetközi szintű World Robot Olympiad-on és az Edu Robotics Cup nemzetközi versenyen.

  A Gyulai Szakképzési Centrum díjazottjainak Kovács Zsuzsanna főigazgató és Simon István Tamás kancellár elismerő oklevelet és pénzjutalmat nyújtottak át.

  GALÉRIA

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  P5182441.jpg
  P5182445.jpg
  P5182490.jpg

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  „Rugalmas tanulási utak” országos projektverseny Gyulán

  „Rugalmas tanulási utak” országos projektverseny Gyulán

  2023. november 16-án a Gyulai Szakképzési Centrum országos projektvetélkedőnek adott otthont, melyre az ország különböző pontjairól, Szombathelytől Nyíregyházáig 170 versenyző és felkészítő oktató érkezett. A versenyt a Második Esély Dobbantó, Orientáció, Műhelyiskola képzéseiben tanuló fiataljai részére rendezte a Gyulai Szakképzési Centrum Harruckern János Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium képzéseiben kiemelt szerepet vállaló, innovatív oktatói közreműködésével.

  2023. nov. 29.


  Gyulai SZC

  Pályaválasztási fórum a Gyulai Szakképzési Centrumban

  Pályaválasztási fórum a Gyulai Szakképzési Centrumban

  A Gyulai Szakképzési Centrum vezetése a Gyulai Tankerület támogatásával, valamint a GYSZC Harruckern János Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium közreműködésével szakképzési fórumot tartott a Gyulai járás általános iskolái vezetői, 7. 8. osztályok osztályfőnökei és pályaorientációs felelősei részére. A fórum kiemelt célja tájékoztatást adni a szakképzésben rejlő lehetőségekről, lehetséges tanulási utakról, átjárhatóságról.

  2023. nov. 15.


  Gyulai SZC

  Jancsurák József Apáczai Csere János-díjat kapott

  Jancsurák József Apáczai Csere János-díjat kapott

  Jancsurák József a Gyulai Szakképzési Centrum főigazgató-helyettese a szakképzés és felnőttképzés területén végzett kimagasló színvonalú, példamutató tevékenysége elismeréseként a Szakképzésért Apáczai Csere János-díjat kapta.

  2023. jún. 19.


  Gyulai SZC  • KIM
  • IKK
  • Beiskolázási tájékoztató
  • Tájékoztató füzet az alapszamákról
  • Gyulai Szakképzési Centrum A Gyulai SzC Székely Mihály Kollégium épületenergetikai felújítása
  • GINOP-6.1.3-17-2018-00021
  • KEHOP 5.2.10-2016
  • KEHOP 5.2.2- 16-2016-00067
  • EFOP 3.1.9-17-2017-00001
  • Szechenyi 2020 Versenyképes Iskola
  • Szechenyi 2020 Harruckern

   • SZC logo fehér
   • Gyulai Szakképzési Centrum

    5700 Gyula, Szent István utca 38.

   • Telefon: + 36 66 / 561 421

    E-mail: titkarsag@gyszc.hu

    OM azonosító: 203069

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/001654


   2023Gyulai Szakképzési Centrum