Ugrás a fő tartalomra

5700 Gyula, Szent István utca 38.


+ 36 66 / 561 421

Hírek


2022. máj. 18.
SZC

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  A Gyulai Szakképzési Centrumban 2016 óta hagyomány, hogy minden évben díjazzák azokat a tanulókat, akik az adott évben kiemelkedő eredményeket értek el nemzetközi, illetve országos tanulmányi, szakmai versenyeken, valamint elismerésben részesülnek az őket felkészítő oktatók is.

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  2022. május 18-án került sor az Elismerő Ünnepségre, amelyen 37 diák és 18 oktató kiemelkedő munkáját jutalmazta a GYSZC.

  Köszöntőjében Kovács Zsuzsanna főigazgató elmondta, hogy ezt a hagyományt minden évben folytatni kell, hiszen el kell ismerni azokat a diákokat, akik tehetségüket, felkészültségüket eredményesen bizonyítják a versenyeken, a felkészítő oktatóknak pedig megköszönte, hogy készek felkarolni a tehetséges diákokat.

  A diákok és tanárok eredményességét idén is sok-sok kiemelkedő országos helyezés bizonyította a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen vagy az Ágazati és Ágazaton belüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak országos döntőjében. Megmérettetésre kerültek és jelentős sikereket értek el tanulóink az asztalos, postai üzleti ügyintéző, fodrász, vendégtéri szaktechnikus, húsipari termékgyártó, szakács szakmáktól a gyors-és gépírásig. Emellett nagyszerű helyezések születtek az Illéssy Gasztro kupán, az országos illemtani csapatversenyen, az EMMI Integrált Jogvédelmi Szolgálatának országos versenyén valamint kiemelkedő eredményt értek el diákjaink a nemzetközi szintű World Robot Olympiad-on és az Edu Robotics Cup nemzetközi versenyen.

  A Gyulai Szakképzési Centrum díjazottjainak Kovács Zsuzsanna főigazgató és Simon István Tamás kancellár elismerő oklevelet és pénzjutalmat nyújtottak át.

  GALÉRIA

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  P5182441.jpg
  P5182445.jpg
  P5182490.jpg

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Kovács Zsuzsanna Apáczai Csere János-díjat kapott

  Kovács Zsuzsanna Apáczai Csere János-díjat kapott

  Kovács Zsuzsanna a Gyulai Szakképzési Centrum főigazgatója a szakképzés átalakítása és fejlesztése területén végzett kimagasló színvonalú vezetői tevékenysége elismeréseként a Szakképzésért Apáczai Csere János-díjat kapta, melyet Dr. Hankó Balázs kulturális és innovációs miniszter valamint Dr. Magyar Zita az NSZFH elnöke adott át.

  2024. jún. 21.
  Gyulai SZC
  Gyula város elismerése

  Gyula város elismerése

  Pedagógusnap alkalmából Dr. Görgényi Ernő Gyula város polgármestere ünnepélyes keretek közt adta át a Gyulai Szakképzési Centrum főigazgatójának, Kovács Zsuzsannának a fürdővárosi képviselő-testület által odaítélt „Gyula Városért” kitüntető címet.

  2024. jún. 13.
  Gyulai SZC
  Elismerések átadása a Gyulai Szakképzési Centrum dolgozóinak

  Elismerések átadása a Gyulai Szakképzési Centrum dolgozóinak

  Május 29-én, Dévaványán került sor a Gyulai Szakképzési Centrum 2023-24-es tanévében kiemelkedő teljesítményt nyújtó dolgozóinak elismerésére.

  2024. máj. 29.
  Gyulai SZC


  KIMIKK
  Beiskolázási tájékoztatóEFOP 3.1.9-17-2017-00001GINOP-6.1.3-17-2018-00021Gyulai Szakképzési Centrum A Gyulai SzC Székely Mihály Kollégium épületenergetikai felújításaKEHOP 5.2.10-2016KEHOP 5.2.2- 16-2016-00067Szechenyi 2020 HarruckernSzechenyi 2020 Versenyképes IskolaTájékoztató füzet az alapszamákról

   • SZC logo fehér
   • Gyulai Szakképzési Centrum

    5700 Gyula, Szent István utca 38.

   • Telefon: + 36 66 / 561 421

    E-mail: titkarsag@gyszc.hu

    OM azonosító: 203069

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/001654


   2024Gyulai Szakképzési Centrum