Gyulai Szakképzési Centrum

SZC logo
 • Intézményeink
 • Hírek
 • Galéria
 • Közérdekű adatok

Hírek


2022. máj. 18.


SZC

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  A Gyulai Szakképzési Centrumban 2016 óta hagyomány, hogy minden évben díjazzák azokat a tanulókat, akik az adott évben kiemelkedő eredményeket értek el nemzetközi, illetve országos tanulmányi, szakmai versenyeken, valamint elismerésben részesülnek az őket felkészítő oktatók is.

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  2022. május 18-án került sor az Elismerő Ünnepségre, amelyen 37 diák és 18 oktató kiemelkedő munkáját jutalmazta a GYSZC.

  Köszöntőjében Kovács Zsuzsanna főigazgató elmondta, hogy ezt a hagyományt minden évben folytatni kell, hiszen el kell ismerni azokat a diákokat, akik tehetségüket, felkészültségüket eredményesen bizonyítják a versenyeken, a felkészítő oktatóknak pedig megköszönte, hogy készek felkarolni a tehetséges diákokat.

  A diákok és tanárok eredményességét idén is sok-sok kiemelkedő országos helyezés bizonyította a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen vagy az Ágazati és Ágazaton belüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak országos döntőjében. Megmérettetésre kerültek és jelentős sikereket értek el tanulóink az asztalos, postai üzleti ügyintéző, fodrász, vendégtéri szaktechnikus, húsipari termékgyártó, szakács szakmáktól a gyors-és gépírásig. Emellett nagyszerű helyezések születtek az Illéssy Gasztro kupán, az országos illemtani csapatversenyen, az EMMI Integrált Jogvédelmi Szolgálatának országos versenyén valamint kiemelkedő eredményt értek el diákjaink a nemzetközi szintű World Robot Olympiad-on és az Edu Robotics Cup nemzetközi versenyen.

  A Gyulai Szakképzési Centrum díjazottjainak Kovács Zsuzsanna főigazgató és Simon István Tamás kancellár elismerő oklevelet és pénzjutalmat nyújtottak át.

  GALÉRIA

  Kiemelkedő versenyeredmények elismerése a Gyulai Szakképzési Centrumban

  P5182441.jpg
  P5182445.jpg
  P5182490.jpg

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  LOGISZTIKAI FEJLESZTÉS A GYULAI SZAKKÉPZÉSI CENTRUMBAN

  LOGISZTIKAI FEJLESZTÉS A GYULAI SZAKKÉPZÉSI CENTRUMBAN

  A Gyulai Szakképzési Centrum az idei év első nagyobb infrastruktúra fejlesztésének meglepetéseként személyszállító kisbuszokat adott át az orosházi Kossuth Lajos Technikum és a szarvasi Székely Mihály Technikum igazgatóinak.

  2021. febr. 10.


  Gyulai SZC

  A TOLDI CÍMŰ FILMET AJÁNDÉKOZTÁK A GYULAI SZAKKÉPZÉSI CENTRUMNAK

  A TOLDI CÍMŰ FILMET AJÁNDÉKOZTÁK A GYULAI SZAKKÉPZÉSI CENTRUMNAK

  A járványügyi szabályok betartása mellett ünnepélyes keretek között adta át Gyula Város alpolgármestere, Kónya István a Gyulai Szakképzési Centrum főigazgatójának, Kovács Zsuzsannának a Gyulán forgatott Toldi című filmet elektronikus adathordozókon. A centrum intézményei emléklapok kíséretében 2-2 példányban kapják meg, hogy minél szélesebb körben megismerhessék a diákok a film tartalmát, melyet az elsőfilmes rendező, Baranyi Tamás készített. A fiatalos, humoros film érdekessége, hogy Toldi György személyét egy Harruckernes diák, Kovács Dániel alakította, valamint a filmben intézményünk magyar szakos pedagógusa Varga Enikő is szerepet kapott.

  2021. márc. 3.


  Gyulai SZC

  Köztársasági kitüntetés a Gyulai Szakképzési Centrumban

  Köztársasági kitüntetés a Gyulai Szakképzési Centrumban

  Kovács Zsuzsanna a Gyulai Szakképzési Centrum főigazgatója 2021. július 30-án a Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést vehette át Áder János köztársasági elnök megbízásából, amit Prof. Dr. Palkovics László Innovációs és Technológiai miniszter adott át Budapesten a Vigadóban.

  2021. szept. 2.


  Gyulai SZC  • KIM
  • IKK
  • Beiskolázási tájékoztató
  • Tájékoztató füzet az alapszamákról
  • Gyulai Szakképzési Centrum A Gyulai SzC Székely Mihály Kollégium épületenergetikai felújítása
  • GINOP-6.1.3-17-2018-00021
  • KEHOP 5.2.10-2016
  • KEHOP 5.2.2- 16-2016-00067
  • EFOP 3.1.9-17-2017-00001
  • Szechenyi 2020 Versenyképes Iskola
  • Szechenyi 2020 Harruckern

   • SZC logo fehér
   • Gyulai Szakképzési Centrum

    5700 Gyula, Szent István utca 38.

   • Telefon: + 36 66 / 561 421

    E-mail: titkarsag@gyszc.hu

    OM azonosító: 203069

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/001654


   2023Gyulai Szakképzési Centrum